Panna Maria Bolestná
dřevo, řezané, pestře polychromované, střední Evropa, poč. 19. století, výška 28 cm, lehce poškozeno (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
23.05.2015 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Panna Maria Bolestná
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |